زغال ارگانیک یا زغال با موادشیمیایی

سلام دوستان

در این نوشته میخواهم جهت بالا بردن اطلاعات خوانندگان و خصوصا مصرف کنندگان زغال مطلبی رو به اشتراک بگذارم.

خیلی از ما به عنوان مصرف کننده از طرق خاص زغال خود را تهیه و مصرف میکنیم و نمی دانیم که زغال تهیه شده از کیفیت برخوردار است یا خیر! شاید حتی ندانیم که مواد اولیه آن ارگانیک و طبیعی است یا از مواد شیمیایی هم استفاده شده یا خیر

زمانی هست من و شما میخواهیم برای خانه مثلا ماست تهیه کنیم. اکثر ما از بین ماست محلی و تهیه شده از شیرو ماست تهیه شده از شیر خشک و مواد افزودنی ماست محلی را انتخاب میکنیم. واضح است که طعم و کیفیت ماست محلی به مراتب بالاتر است البته ماست کارخانه ای هم قابل استفاده می باشد. ولی این کجا و آن کجا!!

مواد اصلی تهیه زغال فشرده خاک اره و پوست گردو و خاک زغال است نه بیشتر ونه کمتر.یعنی باخاک اره و خاک زغال هم میشه تولید کرد و مصرف کننده هم می تواند استفاده کند ولی فرقش دراین است که این زغال بدون پوست گردو ماندگاری ندارد.خاکستر بیشتری داردو مهمتر این که مواد شیمیایی ارزان قیمتی باید جایگزین پوست گردو شود.

امیدوارم تا اینجا به این موضوع مهم پی برده باشید. متوجه باشید که کیفیت محصول حتما مهم خواهد بود. حتما زغال تولید شده از از مواد اصلی یعنی فقط!!!لطفا توجه کنیدفقط و فقط خاک اره و پوست گردو و خاک زغال بی نهایت با زغال تهیه شده غیر از این محصول متفاوت می باشد. متاسفانه بدلایل متفاوتی تولید کنندگانی به این موضوع توجه نداشته و فقط به فروش و بدست آوردن سود فکر میکنند.

ما در دیجی زغال تلاش داریم با هدف کسب رضایت مصرف کننده دو هدف اصلی را دنبال کنیم . اول تولید زغال فشرده درجه یک تهیه شده از بهترین مواد ضایعات چوب مثل خاک اره و پوست گردو و خاک زغال بدون حتی ذره ای مواد شیمیایی و دوم حذف واسطه و فروش مستقیم و رساندن محصول خود با قیمت مناسب به دست مصرف کننده .

خواهش میکنم یک مطلب مهم را بخاطر داشته باشید که ترجیحا یک زغال فشرده با کیفیت نباید از لحاظ ظاهری خیلی زیبا به نظر برسد. از دید ما زغالی که خیلی زیباست (بدون ترک,قالب بندی بسیار دقیق و بدون لب پریدگی)حتما زغال خوبی نیست. در کیفیت این نوع زغالها شک کنید.

مد نظر داشته باشید که تیم دیجی زغال رسالت خود می داند تا در مورد این موضوعات اطلاع رسانی داشته باشد تا مصرف کننده با اطلاعات بیشتر محصول خود را انتخاب کند.

امیدواریم که توانسته باشیم در این راستا گامی برداشته باشیم. از شما خواننده عزیز نیز خواهشمندیم نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.https://wa.me/989124193559 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×

Powered by WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟